Range Rover Sport HSE SDV6

Range Rover Sport HSE SDV6

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain Response
 • Suspensione Me Ajër me Vetënivelim
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 20”
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi perpara dhe prapa
 • Kamera Parkimi e pasme
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
 • Emergency Braking
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 21"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Paketa Drive Pro
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie
 • Sedile Elektrike me Memorie
Informacion i përgjithshëm
€89,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 29700km
Viti 2019
Motorri 3.0 - 249HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay