Range Rover Sport HSE Dynamic

Range Rover Sport HSE Dynamic

Opsione Baze
 • Blindspot assist
 • Cruise Control
 • Limitator shpejtesie
 • Klimatizator me 3 zona
 • Sedile me ngrohje para dhe pas
 • Sedile elektrike para
 • Frigorifer
 • Kamera e pasme parkimi Sensor parkimi para dhe pas
 • Hapje bagazhi automatike
 • Pedana elektrike
 • Drita xenon me detaje LED
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • USB
 • AUX
 • Bluetooth
 • Navigator
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €38,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 160,000km
Viti 2013
Motorri 3.0 - 292 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay