Range Rover Sport D300 HSE Dynamic

Range Rover Sport D300 HSE Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain  Response
 • Suspensione Me Ajer me VeteNivelim
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 20″
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi Perpara dhe  Prapa
 • Kamera Parkimi E Pasme
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
Opsione Shtese
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 21"
 • Meridian Sound System
 • Pajisje Frigoriferike
 • Paketa Drive Pro
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Sistemi Soft Close
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
 • Xhama Te Laminuar para dhe pas
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €112,700
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 3.0 - 300 Hp
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Hakuba Silver
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay