Range Rover Sport D300 HSE Dynamic MHEV

Range Rover Sport D300 HSE Dynamic MHEV

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain Response
 • Suspensione Me Ajer me VeteNivelim
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 20″
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
 • Sistem Audio Meridian™ Sound System
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
 • Emergency Braking
 • Drita Ambjenti
 • Tavan Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret te Riforcuar
 • Disqe 22” Style 5127, Diamond Turned
 • Gome Rezerve e Reduktuar
 • Head-Up Display
 • Sedile Klimaterike Para dhe Prapa
 • Timon Me Ngrohje
 • Mbyllje e Dyerve Soft
 • Sistem Surround Camera 360
 • Kapeset e Rripave Te Sigurimit Me Ndricim
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 6500km
Viti 2022
Motorri 3.0 - 300 HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay