Range Rover Sport D250 HSE Dynamic

Range Rover Sport D250 HSE Dynamic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • AUX
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Cross Traffic Alert
 • Dritat Full LED
 • Forward Collision Warning
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Kamera 360 Grade
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Lane Departure Warning
 • Meridian Sound System
 • SD Card
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem USB
 • Sistemi Soft Close
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Traffic Sign Recognition
Informacion i përgjithshëm
€87,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 32000km
Viti 2020
Motorri 3.0 - 250 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: Windsor Pimento
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay