Range Rover Sport

Range Rover Sport

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 22"
 • Disqe Alumini Black Design
 • Dritat Full LED
 • Dynamic Select Drive Mode
 • ECO Start/Stop
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Meridian Sound System
 • Paketa Black Design
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
€69,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: kafe (metallic)
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay