Range Rover SDV8 Vogue

Range Rover SDV8 Vogue

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Driver Condition Monitor
 • Adaptive Cruise Control
 • Adaptive Terrain Response
 • All Terrain Progress Control
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 22"
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Ganxhe elektrike per terheqe
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Premium
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Xhama te Erret
 • Xhama Te Laminuar para dhe pas
 • Xhami i Perparme Solar + Akustik
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €146,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 4.4 - 339 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay