Range Rover SDV8 Autobiography

Range Rover SDV8 Autobiography

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Gome Rezerve Dimensione Normale
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Paketa Shadow Exterior
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 22"
 • Drive Pro Pack
 • Ekrane Të Pasëm 10"
 • Impianti Audio 825W Meridian
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistemi Soft Close
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon Dru - Lëkurë
 • Xhama te Erret
 • Xhama Te Laminuar para dhe pas
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €160,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 4.4 - 339 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Carpathian Grey
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay