Range Rover LWB Autobiography

Range Rover LWB Autobiography

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
 • Adaptive Dynamics
 • Traksion AWD + Terrain  Response
 • Suspensione Me Ajer
 • Klimatizator Automatik Me 4 Zona
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 22″10 Spoke Style 1073
 • Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
 • Sensore Parkimi Perpara dhe  Prapa
 • Sistem Kamera 360* 3D
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike/Sensor
 • Meridian Reference Sound System
 • Tavan Panoramik Me Hapje
 • Xhama te Erret te Riforcuar
 • Disqe 22″10 Spoke Style 1073 Gloss Black
 • Sedile Para/Prapa me Ngrohje
 • Insert Druri Natural Black Birch veneer
 • Paketa Shadow Exterior
 • Tavani i Veshur Me Lekure
 • 11.4″ Rear Seat Entertainment
 • Paketa Executive Class Comfort Plus
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 3.0 - 350HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Tan
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay