Range Rover Evoque TD4 HSE

Range Rover Evoque TD4 HSE

OPSIONE TË MAKINËS
 • Klimatizator automatik me 2 zona
 • Sedile me lëvizje elektrike
 • Sedile me ngrohje para
 • Sedile me ftohje para
 • Sedile me ngrohje prapa
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Drita full LED para dhe pas
 • Lane keep assist
 • Hapje bagazhi me buton
 • Tavan xhami panoramik
 • Meridian sound system
 • Paketa black pack black
Informacion i përgjithshëm
€34,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100000km
Viti 2015
Motorri 2.0 - 179HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: bezhe, e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay