Range Rover Evoque R-Dynamic S

Range Rover Evoque R-Dynamic S

Opsione Baze

– Transmision Automatik me 9 Raporte + AWD

– Sensore Parkimi Para & Prapa

– Kamera Parkimi Prapa

– Airbag Anesore, Frontale, Perde

– Drita Full LED

– PIVI Pro Sistem Navigacioni

– Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver

– Klimatizator Automatik Bi-Zone

– Sistem Frenimi ABS, HDC, Hill Launch Assist

– Drita te Pasme LED

– Pilot Automatik

– Ndezje Start/Stop dhe ECO Start/Stop

– Funksion Lane Keep Assist

– Funksion Brake Hold Assist

Opsione Shtese

– Paketa e Jashtme Black
– Tavan Panoramik Me Hapje
– Disqe 20″ Style 5079, Gloss Black
– Xhama te Erret
– Drita LED Auto Hight Beam Assist
– Sedilje Para me Ngrohje
– Paneli Instrumentave TFT
– Panelet Touch Pro Duo
– Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike

Informacion i përgjithshëm
€67,000
€57,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 5774km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 165 HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay