Range Rover Evoque P200

Range Rover Evoque P200

Opsione Baze

– Transmision Automatik me 9 Raporte + AWD

– Sensore Parkimi Para & Prapa

– Sistem Kamera Prapa

– Airbag Anesore, Frontale, Perde

– Drita Full LED

– PIVI Pro Sistem Navigacioni

– Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver

– Klimatizator Automatik Bi-Zone

– Sistem Frenimi ABS, HDC, Hill Launch Assist

– Drita te Pasme LED

– Pilot Automatik

– Ndezje Start/Stop dhe ECO Start/Stop

– Funksion Lane Keep Assist

– Funksion Brake Hold Assist

– Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike

Opsione Shtese

– Disqe 20″ Style 5079, Gloss Black

– Xhama te Erret

– Hyrje Pa Celes’Keyless Entry’

– Dria Mjergulle

– Tavani Me Ngjyre te Zeze

– Sediljet Para Elektrike/Memorje dhe Ngrohje

– Paneli Analog Instrumentave Digital

– Touch Pro Duo

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0 - 200 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: Cloud/Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay