Range Rover Evoque P200 R-Dynamic SE

Range Rover Evoque P200 R-Dynamic SE

Opsione Baze
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Sistem Kamera Prapa
 • Airbag Anesore, Frontale, Perde
 • Drita Full LED
 • PIVI Pro Sistem Navigacioni
 • Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver
 • Klimatizator Automatik Bi-Zone
 • Sistem Frenimi ABS, HDC, Hill Launch Assist
 • Drita te Pasme LED
 • Pilot Automatik
 • Ndezje Start/Stop dhe ECO Start/Stop
 • Funksion Lane Keep Assist
 • Funksion Brake Hold Assist
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
Opsione Shtese
 • Disqe 20″ Style 5079
 • Xhama te Erret
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Dria Mjergulle
 • Tavani Me Ngjyre te Zeze
 • Sediljet Para Elektrike/Memorje dhe Ngrohje
 • Paneli Analog Instrumentave TFT
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Karburanti: Benzinë Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Fuji White
Ngjyra Brenda: Ebony Black, Ebony Cloud
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay