Range Rover Evoque D180 First Edition

Range Rover Evoque D180 First Edition

Opsione Baze
 • Bagazh me hapje mbyllje elektrike
 • Pasqyra dhe tavani me contrast Santorini Black
 • Head Up Display
 • Drita Led
 • Disqe Alumini 20”
 • Sedile Lekure me ngrohje
 • Sedile Elektrike me 12 levizje me memorie
 • Lane Keep Assist
 • Timon me ngrohje
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Limitator shpejtesie
 • Cruise Control
 • Voice Control
 • ECO Start/Stop
 • Keyless Start
 • Tavan Xhami Panoramik Fiks
 • Paketa R-Dynamic Exterior
 • Meridian Sound System
 • Clima Automatike me dy Zona
 • Sistem Navigacioni
 • Bluetooth
 • Sensore parkimi para dhe mbrapa
 • Kamera e pasme parkimi
 • Terrain Response Modes (ECO, Comfort, Grass Gravel Snow, Mud Ruts, Sand program)
 • Pasqyra e konvertueshme ne kamer te pasme
 • Levat e transmisionit te integruara ne timon
 • Collision Avoidance
 • Forward Alert
 • AEB
 • Blind Spot Assist
 • Cross Traffic Monitor
Informacion i përgjithshëm
€49,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 84000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 180HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Yulong White
Ngjyra Brenda: Cloud/Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay