Range Rover Evoque D165 SE

Range Rover Evoque D165 SE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Transmision Automatik me 9 Raporte + AWD
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Sistem Kamera 3D Surround
 • Airbag Anesore, Frontale, Perde
 • Drita Full LED Premium DRL AHBA
 • PIVI Pro Sistem Navigacioni
 • Disqe Alumini 20″ Sparkle Silver Style 5076
 • Klimatizator Automatik Bi-Zone
 • Sistem Frenimi ABS, HDC, Hill Launch Assist
 • Drita te Pasme LED me Animacion
 • Paneli Instrumentave TFT & Touch Pro Duo
 • Ndezje Start/Stop dhe ECO Start/Stop
 • Funksion Lane Keep Assist & Clear Exit
 • Funksion Brake Hold Assist & BSM
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Drita Mjegulle LED
 • Gomë Rezerve Mini
 • Paketa Driver Assist
 • Rear Collision Warning
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €63,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 165 Hp
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Nolita Grey
Ngjyra Brenda: Metalic
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay