Range Rover Evoque D165 R-Dynamic S

Range Rover Evoque D165 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Transmision Automatik me 9 Raporte + AWD
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Sistem Kamera 3D Surround
 • Airbag Anesore, Frontale, PerdeDrita Full LEDPIVI Pro Sistem Navigacioni
 • Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver
 • Klimatizator Automatik Bi-Zone
 • Sistem Frenimi ABS, HDC, Hill Launch Assist
 • Drita te Pasme LED
 • Pilot Automatik
 • Ndezje Start/Stop dhe ECO Start/Stop
 • Funksion Lane Keep Assist
 • Funksion Brake Hold Assist
Opsione Shtese
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita Premium LED me Grafike DRL
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Paketa R-Dynamic
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €65,300
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay