Range Rover Evoque D165 Bronze Collection

Range Rover Evoque D165 Bronze Collection

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 9 Raporte + AWD
 • Sensore Parkimi Para & Prapa
 • Sistem Kamera Prapa
 • Airbag Anesore, Frontale, Perde
 • Drita Full LED
 • PIVI Pro Sistem Navigacioni
 • Disqe Alumini 18″ Sparkle Silver
 • Klimatizator Automatik Bi-Zone
 • Sistem Frenimi ABS, HDC, Hill Launch Assist
 • Drita te Pasme LED
 • Pilot Automatik
 • Ndezje Start/Stop dhe ECO Start/Stop
 • Funksion Lane Keep Assist
 • Funksion Brake Hold Assist
 • Adaptive Cruise Control 
Opsione Shtese
 • Disqe 20″ Style 5076, Satin Dark Grey
 • Xhama te Erret
 • Tavan Xhami Panoramik Me Hapje
 • Dria Mjergulle
 • Dritat Premium LED
 • Sistemi Audio Meridian
 • Paneli Analog Instrumentave TFT
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Drita Ambjenti me Konfigurim
 • Pasqyra e Shoferit Clear Sight
Informacion i përgjithshëm
€69,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0 -165 HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Seoul Pearl Silver
Ngjyra Brenda: Cloud/Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay