Range Rover Evoque D150 S

Range Rover Evoque D150 S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 18"
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Funksion Brake Hold Assist
 • HDC + Hill Launch Assist + EBD + DSC
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Ndezje Start/Stop
 • Paketa R-Dynamic
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pasqyra Interior Smart
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Audio Land Rover
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €49,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2019
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Kaikoura Stone
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay