Range Rover Evoque SD4 HSE Convertible

Range Rover Evoque SD4 HSE Convertible

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lane Departure Warning
 • Meridian Sound System
 • Ndezje Start/Stop
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €35,900
€33,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 61000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 3
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay