Range Rover D300 Autobiography

Range Rover D300 Autobiography

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Traksion 4×4
 • Suspensione Me Ajer
 • Klimatizator Automatik Me 3 Zona
 • In Control Touch Pro Duo
 • Sedile me Ftohje/Ngrohje Para/Prapa
 • Sistem Audio Meridian Surround 825W
 • Disqe Alumini 20″
 • Dritat Pixel – LED ADB
 • Sensore Parkimi Perpara Dhe Prapa
 • Sistemi Surround Camera 360*
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
 • Sistem Soft Close per Dyert
Opsione Shtese
 • Inserte Druri Grand Black Lacquer
 • Frigoifer Termik Para
 • Xhama te Erret te Laminuar
 • Disqe Alumini 22"
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Paketa Drive Pro
 • Paketa Entertainment
 • Paketa Exterior Atlas
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me Inserte Druri
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €157,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 3.0 - 300 Hp
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: Tan Lux
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay