Range Rover Autobiography Starech LWB

Range Rover Autobiography Starech LWB

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 21"
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Ekrane Të Pasëm 10"
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Limitator shpejtesie
 • Paketa Entertainment
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Distronic Plus
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €73,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 115,000km
Viti 2015
Motorri 5.0 - 510 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay