Range Rover Autobiography

Range Rover Autobiography

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • CD Player
 • Disqe Alumini 22"
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Kamera 360 Grade
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €83,900
€76,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140,000km
Viti 2017
Motorri 4.4 - 340 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay