Porsche Panamera Turbo

Porsche Panamera Turbo

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Mbyllje Qendrore
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Drita te Dites LED
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Sistem USB
 • Disqe Alumini 20"
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Sistem Keyless Entry
 • Pilot Automatik
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Xhama te Erret
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sistem Navigacioni
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €42,000
Nga
ID 1000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 117000 km
Viti 2010
Motorri 368 kW
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: kafe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay