Porsche Panamera Turbo

Porsche Panamera Turbo

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Burmeister Audio System
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Drita Mjegulle
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Drite Frenimi Prapa
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Lekure Premium
 • Sedile me Ngrohje
 • Sedile Sportive
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Alarmi
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Timon Prej Lekure
 • Timon Sportiv
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €43,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 85000km
Viti 2011
Motorri 4.8
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 4

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay