Pegueot 208

Pegueot 208

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Aux USB Bluetooth
 • Abs Esp
 • Cruise control
 • Xhamat elektrik
 • Kondicioner AC
 • Isofix
 • Led Day Lights
 • Mbyllje qendrore me pult
 • Konsumi kombinuar 4L
 • Pasqyra elektrike
 • Pasqyra fotokromatike
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €7,300
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 128,000km
Viti 2014
Motorri 1.4 - 75 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay