New Range Rover Sport Dynamic HSE MHEV

New Range Rover Sport Dynamic HSE MHEV

Opsione Baze

– Transmision Automatik Me 8 Raporte
– Ndezje/Fikje me Buton Start/Stop
– ECO Start/Stop
– Traksion AWD + Terrain Response
– Suspensione Me Ajer me VeteNivelim
– Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
– Paneli Instrumentave TFT Dixhital
– Sistem Audio Land Rover 250W
– Disqe Alumini 20″
– Dritat Full LED me Grafike Daytime LED
– Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa
– Sistem Audio Meridian™ Sound System
– Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatike
– Emergency Braking
– Drita Ambjenti
– Funksion Keyless Entry
– Perimetric Alarm

Opsione Shtese

– Tavan Panoramik me Hapje
– Xhama te Erret te Riforcuar
– Disqe 22” Style 5127, Diamond Turned
– Gome Rezerve e Reduktuar
– Head-Up Dispaly
– Park Assist
– Sedile Klimaterike Para dhe Prapa
– Timon Me Ngrohje
– Mbyllje e Dyerve Soft
– Sistem Surround Camera 360
– Kapeset e Rripave Te Sigurimit Me Ndricim
– Insertet Natural Black Veneer

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 3.0 - 300HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: Ebony
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay