Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Rockford Acoustic Audio
 • Cruise Control
 • Drita Xenon
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€29,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 130000km
Viti 2016
Motorri 3.2 - 218HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay