Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross

Opsione Baze
 • Klimatizator 2 zona
 • Timon me komanda multifunksional
 • Cruise Control
 • Lane Keep Assist
 • Emergency Brake Assist
 • Drita xenon me detaje led
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Bluetooth
 • AUX
 • USB
Informacion i përgjithshëm
€23,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 53,000km
Viti 2018
Motorri 1.5 - 163 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay