Mercedes Benz Vito 114 Tourer Long

Mercedes Benz Vito 114 Tourer Long

Opsione Baze
 • Drita Halogjene
 • Xhama Elektrik
 • Pasqyra me levizje elektrike
 • Front Assist
 • Emergency Brake Assist
 • Attention Assist
 • Sensor Parkimi para dhe pas
 • Cruise Control
 • Limitator Shpejtesie
 • Sedile lekure
 • Kondicioner AC
 • Timon me komanda multifunksional
 • Nr vendeve: 8+1
 • Kamer e pasme parkimi
 • Mbyllje qendrore me pult
 • Drive Mode: Economic , Sport ,
 • ESP, ABS
 • Start Stop
 • Radio
 • Bluetooth
 • Navigator
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €29,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 54,000km
Viti 2018
Motorri 2.2 - 134 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Furgon
Trasmisioni: Automatike
Tipi Mjet Pune
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay