Mercedes Benz V250d Maybach

Mercedes Benz V250d Maybach

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Playstation
 • Ipad
 • Funksion TV
 • Ambient Light
 • Burmeister Audio System
 • Emergency Brake Assist
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €85,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 65,000km
Viti 2018
Motorri 2.2 - 190 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Furgon
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 6+1

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay