Mercedes Benz S63 AMG L 4MATIC +

Mercedes Benz S63 AMG L 4MATIC +

OPSIONE TË MAKINËS
 • Drive Dynamic Select
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe ftohje para
 • Sedile me masazh para dhe pas
  Sedile me ftohje dhe ngrohje pas
 • Rear Seat Entertainment 8′
 • Drita High LED Multibeam
 • Emergency Brake Assist
 • Active Steering Assist
 • Night Vision
 • Tavan Xhami panoramik me hapje
 • Lane Change Assist
 • Active Cruise Control
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Burmeister Sound System
 • AMG Driver Package
 • Head Up Display
 • Sistem Amortizimi me ajer
Informacion i përgjithshëm
cmimi €93,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100000km
Viti 2017
Motorri 4.4 - 612HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay