Mercedes Benz S560 L Disegno

Mercedes Benz S560 L Disegno

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Sallon lëkure Disegno
 • Drita Multi Beam LED
 • Frigorifer i pasëm
 • Tavolina për Sedilet e pasme
 • Individual Seats
 • Steering Wheel Assist
 • Adaptive Air Suspension
 • Ambient Light
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • AUX
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Burmeister Audio System
 • Drive Mode
 • Dynamic Select Drive Mode
 • Emergency Brake Assist
 • Head Up Display
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Limitator shpejtesie
 • Park Assist Pilot
 • Perde ne Dritaret e Pasme
 • SD Card
 • Sedile e Pasagjerit me Zgjatje
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile Lekure Premium
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sedilje e pasagjerit elektrike
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Distronic Plus
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €63,900
€59,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 165000km
Viti 2017
Motorri 4.0 - 469 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay