Mercedes Benz S350d 4matic

Mercedes Benz S350d 4matic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Dritat high led multibeam
 • Terheqje 4×4
 • Sedile elektrike
 • Klimatizator automatik 3 zona
 • Navigator
 • Usb
 • Bluetooth
 • Emergency brake assist
 • Cruise Control
 • Limitator shpejtesie
 • Hapje bagazhi me buton
 • Timon me komanda multifunksional
 • Pasqyra elektrike
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €46,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 90,000km
Viti 2015
Motorri 3.0 - 286 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay