Mercedes Benz S350 d

Mercedes Benz S350 d

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • CD Player
 • Drita Multi Beam LED
 • ECO Start/Stop
 • Emergency Brake Assist
 • ISOFIX
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Limitator shpejtesie
 • Paketa Park Assist
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Distronic Plus
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Soft Close
 • Steering Wheel Assist
 • Suspensione me Ajer
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€51,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 90000km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial prapa
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay