Mercedes Benz S 350 d

Mercedes Benz S 350 d

Opsione Baze
 • Sedile elektrike lekure ngorhje ftohje para dhe pas
 • Televizora te pasem
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Night vision
 • Lane keep assist
 • Active cruise control
 • Emergency brake assist
 • Ambient light i konfigurueshem
 • Amg pack
 • Bagazh me hapje automatike
Informacion i përgjithshëm
€62,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 85000km
Viti 2018
Motorri 3.0-286 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay