Mercedes Benz ML 350d 4MATIC

Mercedes Benz ML 350d 4MATIC

Opsione Baze
 • Assistance graphic
 • Collision prevent assist
 • Attention assist
 • Blind spot assist
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe memorie para
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Sedile me ngrohje pas
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Timon elektrik me ngrohje
 • Bluetooth
  Kamer 360 Grade
  USB
 • Sensorë parkimi para dhe pas
 • Bagazh me hapje automatike
 • Start/Stop
Informacion i përgjithshëm
€27,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 190000km
Viti 2014
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe pearl
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay