Mercedes Benz ML 350d 4MATIC

Mercedes Benz ML 350d 4MATIC

Opsione Baze
  • Assistance graphic
  • Collision prevent assist
  • Attention assist
  • Blind spot assist
  • Sedile elektrike me ngrohje dhe memorie para
  • Sistem amortizimi me ajer
  • Sedile me ngrohje pas
  • Tavan xhami panoramik me hapje
  • Timon elektrik me ngrohje
  • Bluetooth
    CD Player
    USB
  • Sensorë parkimi para dhe pas
  • Bagazh me hapje automatike
  • Start/Stop
  • Xhama të zinj
Informacion i përgjithshëm
€27,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 190000km
Viti 2013
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Gri Metalike
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

    Emri (*)

    Email (*)

    Numer telefoni

    Subjekti

    Kalkulatori Financiar
    Çmimi i automjetit ( €)
    Norma interesit (%)
    Periudha (month)
    Paradhënie ( €)
    Llogarit
    Monthly Payment
    Total Interest Payment
    Total Amount to Pay