Mercedes Benz ML 350d 4Matic

Mercedes Benz ML 350d 4Matic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€27,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140000km
Viti 2013
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Gri Metalike
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay