Mercedes Benz ML 350d 4 MATIC

Mercedes Benz ML 350d 4 MATIC

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Sensore drite
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Auto Hold
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • CD Player
 • Cruise Control
 • ESP
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • ISOFIX
 • Kamera 360 Grade
 • Limitator shpejtesie
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Pedana Statike
 • Radio Dixhitale - DAB
 • SD Card
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me ngrohje
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
€24,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 137000km
Viti 2015
Motorri 3.0 - 255 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay