Mercedes Benz ML 350d 4 MATIC

Mercedes Benz ML 350d 4 MATIC

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Attention Assist
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Forward Collision Warning
 • Ndezje Start/Stop
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem USB
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
Cmimi €24,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 125000km
Viti 2012
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay