Mercedes Benz ML 350 CDI

Mercedes Benz ML 350 CDI

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita Mjegulle
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Drite Frenimi Prapa
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Pasqyrat me Komandim
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Alarmi
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €25,500
Gjendja: E perdorur
Viti 2012
Motorri 3.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay