Mercedes Benz GLS 550 4matic

Mercedes Benz GLS 550 4matic

Opsione Baze
 • Kamera 360 grade
 • Sedile elektrike /lekure / ngrohje/ Designo
 • Amg pack
 • Radio aux usb bluetooth
 • Keyless start/entry
 • Klima 3 zona
 • Sedile me ngrohje para dhe pas
 • Frigorifer
 • 4 Matic
 • Drive Select Mode
 • Bagazh me hapje elektrike
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Tavan xhami
 • Bagazh me hapje automatike
 • Active Steering Asist
 • Emergency brake assist
 • Attention Assist
 • Blind Spot assist
 • Lane keep assist
 • Inteligent Led light system
 • Televizora Pas
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €56,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 7,000 km
Viti 2018
Motorri 4.8 - 455 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay