Mercedes Benz GLK 220d 4matic

Mercedes Benz GLK 220d 4matic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Mbyllje Qendrore
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • Drite Frenimi Prapa
 • ECO Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Ndezje Start/Stop
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sigurese elektrike per dyert e pasme
 • Sistem Alarmi
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €21,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 150000km
Viti 2014
Motorri 2.2
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay