Mercedes Benz GLE Coupe 350d

Mercedes Benz GLE Coupe 350d

Opsione Baze
 • Opsione të makinës
 • AMG Pack
 • Klimatizator automatik 2 zona
 • Emergency Brake Assist
 • Drive Mode i konfigurueshem
 • Sedile elektrike
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Terheqje 4×4
 • Isofix
 • Kompjuter Bordi
 • Limitator Shpjetesie
 • Bagazh me hapje automatike
 • Drita High Led Multibeam
 • LED para dhe pas
 • Navigator
 • AUX
 • USB
 • Bluetooth
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €45,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 110,000km
Viti 2015
Motorri 3.0 - 258 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay