Mercedes Benz GLE 53 AMG 4MATIC+

Mercedes Benz GLE 53 AMG 4MATIC+

Opsione Baze
 • AMG Packet
 • Drita Multibeam Led
 • Kamera 360 grade
 • Head up display
 • Active cruise control
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Suspensione ajri
 • Drive select mode
 • Sedile elektrike me ngrohje/ftohje dhe memorie
 • Active lane keeping assist
 • Active brake assist
 • Attention assist
 • Active blind spot assist
 • Ambient light
Informacion i përgjithshëm
€98,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 49000km
Viti 2021
Motorri 3.0 - 435HP
Karburanti: Benzinë Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Gri Metalike
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay