Mercedes Benz GLE 350d 4Matic

Mercedes Benz GLE 350d 4Matic

Opsione Baze
 • Drita High LED Multibeam
 • Sedile elektrike
 • Klimatizator 2 zona
 • Emergency Brake Assist
 • Sensor Shiu dhe Drite
 • Bagazh me hapje mbyllje automatike
 • Kompjuter bordi
 • Timon me komanda multifunksional
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Blind Spot Assist
 • AMG Packet
 • Disqe 21′
 • Pedana statike
 • Pasqyra elektrike me palosje
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €49,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100,000km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 258 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay