Mercedes Benz GLE 350d 4Matic

Mercedes Benz GLE 350d 4Matic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Ambient Light
 • Amortizim me ajer 4C
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Attention Assist
 • Auto Hold
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Dynamic Select Drive Mode
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
cmimi €46,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100000km
Viti 2016
Motorri 3.0 - 258HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay