Mercedes Benz GLC 350d 4Matic

Mercedes Benz GLC 350d 4Matic

Opsione Baze
 • Fenerë LED Multibeam
 • Pasqyra elektrike
 • Bagazh elektrik
 • Sedilje me lëvizje elektrike dhe lëkure
 • Timon multifunksional
 • Levat e transmisionit te integruara ne timon
 • Kompjuter bordi
 • Isofix
 • Klima 2 zona
 • Cruise control
 • Start/Stop, ECO
 • Sensor dritash
 • Sensor shiu
 • Auto hold
 • Drive mode selekt
 • Baxha xhami
 • Burmeister fonia
 • Kamera parkimi
 • Sensor parkimi
 • Drive mode selekt
 • Frenim emergjence
 • Voice control
 • Navigator
 • USB
 • CD
 • Bluetooth
 • Jastiqe ajri
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €58,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 20,000 km
Viti 2019
Motorri 3.0 - 258 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay