Mercedes Benz GLC 250d 4Matic

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Dynamics
 • Attention Assist
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Cruise Control
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Emergency Brake Assist
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Limitator shpejtesie
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 124,000km
Viti 2018
Motorri 2.2 - 204 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay