Mercedes Benz GLB 250

Mercedes Benz GLB 250

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • 7 vende
 • Ambient Light
 • Auto Hold
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Drive Mode
 • Ekrane Të Pasëm 10"
 • Emergency Brake Assist
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Voice control
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €44,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 13,000km
Viti 2020
Motorri 1.8 - 224 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay